Sadece Amerika’da değil, dünyanın her yerinde milyonlarca insanın severek takip ettiği Game of Thrones‘un (Taht Oyunları) 5. sezonu yarın başlıyor. Yarın dünyanın birçok ülkesinde, milyonları ekrana kilitleyecek olan dizi, Türkiye’de ise 13 Nisan Pazartesi günü saat 23:00’de CNBC ekranlarında sevenleriyle buluşacak.

Yeni bölümleri heyecanla bekleyen okurlarımıza müjdeyi Zevzekhaber ekibi olarak vermek istedik. Geçen sezonda Kralın şehrini terk eden Tyrion Lanister’ın nasıl bir yol izleyeceği ve Cercei’nin kardeşini bulup öldürüp öldüremeyeceği gibi birçok soru yeni sezonda cevabını bulacak.

Bilindiği üzere George R.R. Martin’in ölümsüz roman serisi A Song of Ice and Fire‘dan uyarlanan Game of Thrones, şu ana kadar Amerika’da en çok izlenen dizilerden bir tanesi konumunda. Ayrıca dizi, internet üzerinden son 3 ayda 7 milyon kez indirilerek dünyada ne kadar çok takipçisi olduğunu da göstermiş bulunmakta.

Tekrar hatırlatmakta fayda var: Game of Thrones’un yeni sezonunu 12 Nisan Pazar gününden itibaren internetten, 13 Nisan Pazartesi gününden itibaren de saat 23:00’de CNBC ekranlarından izleyebilirsiniz. Game of Thrones, rüzgarından hız kaybetmeden bu sezonda da dünyayı kasıp kavuracağa benziyor.

İbrahim EFEOĞLU

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.