30 Ekim-1 Kasım tarihlerinde New Orleans’ta düzenlenecek Voodoo Music Experience festivalinde sahneye çıkacak olan Ozzy Osbourne, bu etkinlik için özel bir ekip oluşturdu. Halloween’a denk gelen festivalde, Ozzy Osbourne’a Black Sabbath üyesi Geezer Butler, Guns N’ Roses’ın eski gitaristi Slash ve Rage Against The Machine‘den Tom Morello eşlik edecek.

Ozzy ve süper grubu 31 Ekim’de headliner olarak festivalde yerini alacak.ozzy-osbourne-slash-tom-morello-e-geezer-butler-formam-supergrupo-1434668771013_1265x673

2 Responses

  • Doruk Demirüstü

   Merhaba,

   Bu hakaret dolu yorumunuz için çok teşekkür ederiz fakat lütfen arada araştırmayı deneyin. Hadi o da olmadı, azıcık okuyun. Site olarak her zaman en güvenilir kaynakları tercih etmeye çalışıyoruz. Sizin yorumunuz üzerine kaynaklarımıza güvenmeyip detaylı bir araştırmaya giriştik. Ortaya çıkan sonuç: kaynaklarımız güvenilir olduğu. Kaynak açıklamak zorunluluğumuz yok fakat sadece sizi bilgilendirmek adına Voodoo festivalinin resmi sayfasından bir bölüm getirdik. İlginiz için teşekkür ederiz.

   http://worshipthemusic.com/artist/ozzy-osbourne-friends/

   Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.