unnamed

Bir dönemin unutulmaz efsanesi, akılsız telefonlarımızı alış sebebimiz Yılan oyunu, geri dönüyor desek havalara uçmaz mısınız?

90’lı yıllar, hatırlayacağınız üzere antenli telefon devriydi.  Fakat Nokia adeta bir devrim yapmış ve cep telefonlarına süper bir oyun uygulaması getirerek birçoğumuzda yılan bağımlılığının ortaya çıkmasına sebep olmuştu. O yıllarda büyük bir hayran kitlesine ulaşan oyunun, yeni versiyonuyla bu hafta geri dönmesi bekleniyor.

Snake Rewind adıyla piyasaya sürülecek olan oyun, bu hafta veya önümüzdeki hafta İOS, Android ve Windows platformlarında kullanılmaya başlanacak ve eminiz ki bir süre telefonlarımızın şarjları %30’dan yukarı çıkamayacak.

1997 yılında oyunun ilk yapımcısı olan Taneli Armanto, akıllı telefonlar için geliştirdiği versiyonda eski oyun özelliklerine ilaveten, birçok yeni özelliğin eklendiğini ve bizim yılanın daha keyifli bir oyun haline dönüştürüldüğünü söyledi.

14 Mayıs günü görücüye çıkması beklenen Snake Rewind, beleş bir uygulama olarak hazırlanıyor, panik yapmamıza hiç mi hiç lüzum yok.

 

Mutlu ÇAYLAK

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.