İlk olarak Netflix, Black Mirror’u aldı. Sonra “Biz buna bir de yeni sezon çekelim” dediler. Şimdi ise ilk bölümün detaylarını servis ettiler. Geçtiğimiz hafta Türkiye’de de yayına başlayan ve yüksek üyelik ücretleriyle korsana yönlendiren site,  merakla beklenen ve beklediğimiz yeni Black Mirror sezonundan ilk detayları paylaştı.

En son White Christmas adlı yılbaşı özel bölümle ağzımıza bir parmak bal çalan Black Mirror, bir süre önce Netflix tarafından satın alınmış ve 12 bölümlük yeni sezon için çalışmalar başlamıştı. Yine geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada ise yeni sezonda yer alacak bir bölümün detayları açıklandı.

Buna göre tanıtılan bölümün başrollerini son olarak The Martian’da adından söz ettiren Mackenzie Davis ve hatırlayanların Concussion’dan tanıdığı Gugu Mbatha-Raw paylaşacak. Bölümün yönetmenliğini ise daha önce Black Mirror’ın ikinci sezon ilk bölümü olan Be Right Back’i çeken Owen Harris yapacak.

black-mirror-201-1

Black Mirror yazısını görmek bile bölümün hikayesine dair henüz bir bilgi olmasa da bizi heyecanlandırıyor. Azıcık bir detay paylaştıkları için bol görselli bir haber oldu kabul ediyoruz. Be Right Back bölümünü hatırlatmak için size şöyle bir yönlendirme yapalım:

 

 

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.