Okuduğunuzda “Yok artık. Bu ancak film senaryosu olur.” diyeceğiniz türden haberler bunlar. İnanın biz de inanmakta güçlük çektik ama araştırdık gördük ki hepsi gerçek.

1- İlk olarak; “Herşey insanlık için!” diyerek yola çıkan Japon bilim adamları, farkında olmadan Dünya’mız için bilim üretecek 4 bilim insanının ve 11 diğer kişinin daha ölmesine sebep oldular. 1971’de toprak kaymalarını incelemek isteyen Japon bilim adamları, büyük bir yağmur fırtınası efekti yapmak için bir tepeyi yangın hortumlarıyla suladılar ve tepenin çökmesi sonucu heyelan meydana geldi 15 kişi hayatını kaybetti.

GİRESUN'UN BULANCAK İLÇESİNDE HEYELAN MEYDANA GELDİ. HEYELANIN OLUŞ ANI KAMERALARA YANSIDI (RESUL YANBUL/GİRESUN-İHA)

maxresdefault2- Her kula nasip olmaz Ferrari gibi ultra lüks bir arabaya binmek. Bizim Belçika’da yaşayan Türk iş adamı Uğur C. Abimize nasip olmuş maşallah, allah daha çok versin. Versin de, Ferrarisine LPG taktırmak isteyince 145 bin euro’luk otomobili şirket tarafından elinden alındı. Demek ki neymiş paranın olması öyle elini kolunu sallaya sallaya adamların ürettiği uçağımsı arabaya istediğini yapmana yeterli olmuyormuş. Benzinine paran yetmiyorsa alıp hava yapmayacaksın be güzel abim.
iuuq_NV_00xxx_SL_ftsbpufm_SL_dpn0us0xq_NK_dpoufou0vqmpbet031230180JNH_SK_3723_NK_Mbshf_SL_kqh3-Bu habere gerçekten şaşırdım ama itiraf etmeliyim ki bıyık altı bir sırıtma da oluştu yüzümde okurken.1985’de New Orleanslı cankurtaranlar o yıl şehrin havuzlarında kimsenin boğulmamasını kutlamak adına bir parti verdiler. Maalesef çok ilginç bir biçimde partideki konuklardan biri boğuldu.

 

 

 

maxresdefault4-Ülkemiz ilginç haberler konusunda bir cennet malumunuz.Yurdum insanı diye bir deyimimiz bile var.   Bunlardan biri de; yaptığı son albümle istediği başarıyı yakalayamayan Atilla Taş, uyuşturucu kullandığı iddiasıyla kendini narkotiğe ihbar etmişti.
arabasi_suya_girince_gulen_adam

 

5- İngiliz bir çift televizyonda bir programı izlerken evin beyi yarım saat süren bir gülme krizi sonucu kalp krizi geçirerek öldü.Biz Türkler bunu iyi biliriz; çok gülünce ardından ağlayacağına inanan bir neslin torunlarıyız biz.İngiliz ne bilsin bu totemi, zavallı adam gülerken ağlatmış.

 

 

6-Gururlu insanlarmış şu Hintliler doğrusu resti çekmişler FİFA’ya. Yalınayak maça çıkma izni alamayan Hindistanlı futbolcular Dünya Kupası’na katılmaktan vazgeçtiler bundan yıllar önce.ind-1377726

 

7-Hep inanırım milletçe fazla pratik zekalı olduğumuza. İşte kanıtı; bundan 6 yıl önce, elinde kalanlarla “Kapatıyoruz” adlı mağaza açan mobilyacı, 4 ayda kara geçince kapatmaktan vazgeçip,Denizli ve Manisa’da da “Kapatıyoruz” adında mağazalar açtı.headline

 

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.